אני מזמינה אתכם לתרגל איתי בסטודיו

הדבר היחיד שאני אוהבת יותר מלתרגל יוגה הוא ללמד יוגה. הלב שלי נפתח כשאני מרגישה את התנועה כשהיא "נתפסת" אל הגוף שמבצע אותה. אני מתרגשת ברגע שבו הם מתחברים ומתאחדים. לאורך השנים הרבות בהן הסטודיו שלי קיים עברו המון מתרגלות ומתרגלים, לכל אחד מהם קשר והיסטוריה משלו עם התרגול אבל לכולם רצון אחד – להעניק לגוף ולנפש שלהם את ה"עיסוי" שתרגול טרי-יוגה קבוע מעניק. בגלל שהתרגול הוא בעצימות משתנה, ותשומת הלב ניתנת למגוון של גורמים בתוך התרגיל, אפילו מי שסובלים מהגבלות תנועה, כאבי גב, כאבי מפרקים ומצבים מגבילים אחרים, יכולים ליהנות ולטפח את גופם ואת נפשם באמצעות Tri-Yoga.  

למי זה מתאים?

למי זה מתאים 2

מתרגלים חדשים

דווקא אם מעולם לא תירגלתם יוגה, הזרימה והעדינות של של טרי-יוגה יתאימו לכם

מתרגלים ותיקים

מתרגלי יוגה ותיקים יכולים להפיק את המיטב מהעומק שאליו יוכלו להגיע בתרגול

נשים

טרי-יוגה שמה דגש על חיזוק שרירי הליבה ובניית עצם, ומתאימה מאוד גם לנשים בהיריון

מערכת שעות

יולי 2024
בגדהושא
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

הסיפור של TriYoga

שיטת היוגה הזורמת טרי-יוגה (TriYoga) היא תת זרם פחות מוכר בישראל של ההאתא-יוגה, שיצרה ומפיצה בעולם יוגיני קאלי ריי (Yogini Kaiji) מארה"ב.

YriYoga היא שיטת תרגול ייחודית, שמאחדת נשימה ומודרה תוך כדי תרגול בזרימה המורכב מרצפים שונים של תנוחות. התרגול מורכב מהרפיה שבפעולה, תנועה גלית בעמוד השדרה וצמצום התנועה. ככל שתנועת הגוף, הנשימה והריכוז מתמזגים – ההשפעה של הזרימה הפנימית האנרגטית גדלה.

בזמן התרגול משתמשים בשלושה כלים: תנועת הגוף שהיא התנוחות והמעברים ביניהן, הכוונת הנשימה והמודרות (תנועות-מחוות עם כפות הידיים והעיניים). שלושת הכלים הללו משתלבים יחד ויוצרים זרימה מוגברת של אנרגיה אוניברסלית (פראנה). מתרגלי היוגה (ותיקים וחדשים) מגיעים מתוך התרגול להבנה והכרה של גופם, כוחם, התנוחות והרצפים שהם מסוגלים להם, שיפור ושליטה בגמישותם ויכולתם לשלוט בנשימה.

יוגיני קאליג'י היא מורה ותיקה בעלת הכרה בינלאומית, המשמשת השראה לאינספור מתרגלים ושהסמיכה מאות מורי טרי-יוגה ברחבי העולם, רבים מהם השתבצו במרכזי יוגה, בתי ספר, אוניברסיטאות, בתי חולים ועוד.

מידע מקצועי נוסף על TriYoga תוכלו למצוא באתר של ד"ר אודי בילו. תכנים מעניינים, תרגולים ומידע על אירועי טרי-יוגה בעולם תמצאו באתר הרשמי של עמותת TriYoga. 

התרגולים בסטודיו

הצטרפו אליי לריטריט של יוגה ורוגע בכפר פיגאדי ביוון